Пропозиції тренінгів у 2021 році

       Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради пропонує підвищення кваліфікації педагогічних працівників на тренінгах за всіма основними напрямами, визначеними «Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (Постанова КМУ No 800 від 21.08.2019), на договірній основі за колективними та індивідуальними замовленнями. Зокрема, фахівці Обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти пропонують тренінги за напрямом: створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами, а саме:
88. Тренінг “Синдром дефіциту уваги та гіперактивності у дітей: Діагностика та корекція”, (16 годин). Керівник методист ОРЦПІО Наталія Марко.

89. Тренінг “Вивчення когнітивної та емоційно-вольової сфери дитини в межах комплексної психолого-педагогічної оцінки ІРЦ”, (16 годин). Керівник методист ОРЦПІО Наталія Марко.

90. Тренінг “Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах інклюзивного навчання”, (16 годин). Керівник методист ОРЦПІО Ганна Шаповалова.
91.Тренінг “Підготовка дитини з розладами аутистичного спектра до навчання у закладі дошкільної освіти”, (16 годин). Керівник методист ОРЦПІО Ольга Лоцман.
92. Тренінг “Психолого-педагогічний супровід дітей з розладами аутистичного спектру”, (24 години). Керівник завідувачка ОРЦПІО Тетяна Волошина.
93. Тренінг “Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти” (16 годин). Керівник завідувачка ОРЦПІО Тетяна Волошина.
94. Тренінг “Створення інклюзивного освітнього середовища в закладах освіти” (16 годин). Керівник завідувачка ОРЦПІО Тетяна Волошина.
Номер тренінгу відповідає порядковому номеру в загальній таблиці.
  Зареєструватись на тренінги ВИ зможете за цим посиланням: https://sites.google.com/site/nnczoippo/education-2020/tren-2021


Немає коментарів:

Дописати коментар