Співробітництво

   10.02.2020 року відбулась ділова зустріч Тетяни Волошиної, завідувача обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти комунального закладу «Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради та Лариси Двоєносової, методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти. 
   На зустрічі обговорювались питання щодо проведення панельної дискусії «Розвиток партнерських відносин між закладами професійної (професійно-технічної) освіти та соціальними партнерами», яка відбудеться 18.02.2020.
    26.12.2019 року відбувся вебінар на тему «Робота у системі АС ІРЦ» в якому прийняли участь педагогічні працівники ОРЦПІО. Вебінар було організовано Міністерством освіти і науки України спільно з розробниками автоматизованої системи роботи інклюзивно-ресурсних центрів. Під час дистанційного навчання були розглянуті питання формування звітності у Формі № 1-ІРЦ, нової методології створення висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, основні правила та принципи наповнення АС «ІРЦ».

    30.10.2019 року на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Василівської районної ради Запорізької області відбулася ділова зустріч методиста ОРЦПІО І. Копитіна та фахівців ІРЦ. В ході зустрічі були обговоренні питання організації психолого-педагогічного супроводу батьків дітей з особливими освітніми потребами та особливості складання висновку комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.
     Фотоальбом   30.10.2019 фахівцями Василівського інклюзивно-ресурсного центру за участю методиста Обласного центру підтримки інклюзивної освіти Копитіна Івана на базі КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» ВМР ЗО проведено семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти району з теми «Професійне вигорання». У ході роботи шляхом інтерактивних форм були розглянуті фактори стресу на робочому місці та наслідки синдрому «професійного вигорання», визначені шляхи профілактики та його подолання, опановані сучасні антистресові техніки; зроблено акцент на розвиток навичок психоемоційної регуляції учасників. 
    Під час проведення заходу присутні акцентували увагу на змінах у поведінці, в мисленні, на рівні емоцій, погіршені фізіологічного стану, які є ознаками професійного вигорання педагогів, та індивідуально проаналізували рівень розвитку цього синдрому. У ході практичної частини семінару-тренінгу учасники мали змогу самостійно розробити проекти подолання емоційного вигорання, виходячи із основних підходів його виникнення; розглянуті прийоми, способи які можна використати для профілактики синдрому «професійного вигорання». 
   Під час проведення заходу фахівці обмінялися досвідом роботи з питань проведення профілактичної роботи з даного питання та зазначили важливість проведення роботи в закладах освіти з метою запобігання стресових та емоційно-напружених ситуацій, що ведуть до «професійного вигорання» Даний захід не залишив байдужим жодного із присутніх.
    Фотоальбом 


  19.09.2019 року відбулася ділова зустріч методиста ОРЦПІО Інни Долі та фахівців Комунальної установи «Пологівський інклюзивно-ресурсний центр» Пологівської районної ради Запорізької області, директор Юлія Тоцька. 

   Педагогічні працівники ІРЦ розповіли про ресурсні можливості центру, ведення документації, планування роботи спеціалістів, проведення корекційно-розвиткових занять. Були розглянуті питання співробітництва з обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти, напрацювання спільних заходів, обміну досвідом з ІРЦ м. Запоріжжя та Запорізької області. 
      Фотоальбом


      25.09.2019 року  завідувач ОРЦПІО КЗ «ЗОІППО» ЗОР Т. Волошина та методист центру І. Копитін.  прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Демократизація та гуманізація вітчизняного суспільства: досвід україно-канадської взаємодії» та майстер-класі «Робота з сім’ями/людьми з особливими потребами», які проходили на базі Запорізького національного університету.     
     Фотоальбом 13.09.2019 р. відбулася ділова зустріч завідувача ОРЦПІ Тетяни Волошиної з фахівцями інклюзивно-ресурсного центру м. Мелітополь, директор Колодіна Тетяна Василівна. Педагогічні працівники ІРЦ розповіли про ресурсні можливості центру, ведення документації, планування роботи спеціалістів, проведення корекційно-розвиткових занять. Були розглянуті питання співробітництва з обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти, напрацювання спільних заходів, обміну досвідом з ІРЦ Запоріжжя та Запорізької області.
       Фотоальбом


  05-08.04.2019 у межах третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»,  номінація «Вчитель інклюзивного класу» було проведено виставку творчих робіт учнів з особливими освітнім потребами.
   Щира вдячність педагогічним працівникам та керівникам закладів загальної середньої освіти, які прийняли участь у заході: Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «ОСНОВА», директор Любімова Алла Володимирівна; Запорізької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка, директор Андрієнко Оксана Володимирівна; Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, директор Магльована Ольга Павлівна; Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 66, директор Киба Микола Михайлович.
      Фотоальбом 
 

  02.04. 2019 р. у Веселівської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів № 2 Веселівської районної ради Запорізької області відбулося відкриття ресурсної кімнати, яке було приурочено до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм. У заході прийняла участь завідувач ОРЦПІО Тетяна Волошина.
        Фотоальбом

     14.03.2019 року згідно Наказу Департаменту освіти і науки № 112 від 20.02.2019 «Про підготовку та проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу» відбулася зустріч завідувача ОРЦ підтримки інклюзивної освіти Т. Волошиної з директором Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 66 Запорізької міської ради Запорізької області Кибою М.М., заступниками директора з начально-виховної роботи Штанько І.М. та Архиповою О.О. З метою підготовки педагогічних працівників інклюзивних класів до організації конкурсних випробувань, було зроблено аналіз індивідуальних програм розвитку учнів з особливими освітніми потребами щодо використання спеціальних та корекційно-розвиткових програм, отримання додаткових послуг вузькими спеціалістами, здійснення адаптації/модифікації освітнього середовища, визначені напрями подальшої співпраці.

     12.03.2019 року Згідно Наказу Департаменту освіти і науки № 112 від 20.02.2019 р. «Про підготовку та проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу» в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів «ОСНОВА» Запорізької міської ради Запорізької області відбулася зустріч завідувача ОРЦ з підтримки інклюзивної освіти Т. Волошиної з директором А. Любимовою, заступником директора з навчально-виховної роботи О. Шадовою та вчителями початкових класів з інклюзивним навчанням з питань експертно-методичного супроводу педагогічних колективів базових закладів освіти конкурсу.     15.02.2019 року відбулася ділова зустріч завідувача ОРЦ з підтримки інклюзивної освіти Т. Волошиної з директором А. Любимовою, заступником директора з навчально-виховної роботи О. Шадової та вчителями початкових класів з інклюзивним навчанням Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «ОСНОВА» Запорізької міської ради Запорізької області, на базі якої 28.02.2019 року буде проведено конкурсне випробування «Урок» у номінації «Вчитель інклюзивного класу» очного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019». Протягом зустрічі вирішувались питання оснащення уроків, узгоджувався розклад та кейс конкурсного випробування.
      03.12.2018 на базі КУ Інклюзивно-ресурсного центру по Комунарському району відбулася робоча зустріч з фахівцями центру. З метою здійснення методичного та аналітичного забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, були обговорені актуальні питання діагностичної та корекційно-розвиткової роботи психологів ІРЦ та методичного забезпечення діяльності центру.
Комментариев нет:

Отправить комментарий