Співробітництво

  05-08.04.2019 у межах третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»,  номінація «Вчитель інклюзивного класу» було проведено виставку творчих робіт учнів з особливими освітнім потребами.
   Щира вдячність педагогічним працівникам та керівникам закладів загальної середньої освіти, які прийняли участь у заході: Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «ОСНОВА», директор Любімова Алла Володимирівна; Запорізької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка, директор Андрієнко Оксана Володимирівна; Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, директор Магльована Ольга Павлівна; Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 66, директор Киба Микола Михайлович.

Фотоальбом 
 

  02.04. 2019 р. у Веселівської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів № 2 Веселівської районної ради Запорізької області відбулося відкриття ресурсної кімнати, яке було приурочено до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм. У заході прийняла участь завідувач ОРЦПІО Тетяна Волошина.
        Фотоальбом

     14.03.2019 року згідно Наказу Департаменту освіти і науки № 112 від 20.02.2019 «Про підготовку та проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу» відбулася зустріч завідувача ОРЦ підтримки інклюзивної освіти Т. Волошиної з директором Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 66 Запорізької міської ради Запорізької області Кибою М.М., заступниками директора з начально-виховної роботи Штанько І.М. та Архиповою О.О. З метою підготовки педагогічних працівників інклюзивних класів до організації конкурсних випробувань, було зроблено аналіз індивідуальних програм розвитку учнів з особливими освітніми потребами щодо використання спеціальних та корекційно-розвиткових програм, отримання додаткових послуг вузькими спеціалістами, здійснення адаптації/модифікації освітнього середовища, визначені напрями подальшої співпраці.

     12.03.2019 року Згідно Наказу Департаменту освіти і науки № 112 від 20.02.2019 р. «Про підготовку та проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу» в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів «ОСНОВА» Запорізької міської ради Запорізької області відбулася зустріч завідувача ОРЦ з підтримки інклюзивної освіти Т. Волошиної з директором А. Любимовою, заступником директора з навчально-виховної роботи О. Шадовою та вчителями початкових класів з інклюзивним навчанням з питань експертно-методичного супроводу педагогічних колективів базових закладів освіти конкурсу.     15.02.2019 року відбулася ділова зустріч завідувача ОРЦ з підтримки інклюзивної освіти Т. Волошиної з директором А. Любимовою, заступником директора з навчально-виховної роботи О. Шадової та вчителями початкових класів з інклюзивним навчанням Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «ОСНОВА» Запорізької міської ради Запорізької області, на базі якої 28.02.2019 року буде проведено конкурсне випробування «Урок» у номінації «Вчитель інклюзивного класу» очного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019». Протягом зустрічі вирішувались питання оснащення уроків, узгоджувався розклад та кейс конкурсного випробування.
      03.12.2018 на базі КУ Інклюзивно-ресурсного центру по Комунарському району відбулася робоча зустріч з фахівцями центру. З метою здійснення методичного та аналітичного забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, були обговорені актуальні питання діагностичної та корекційно-розвиткової роботи психологів ІРЦ та методичного забезпечення діяльності центру.
Комментариев нет:

Отправить комментарий